Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 12/10/2023 18:16 Post ID: 173294


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Perballe piceri Era tek ish blloku - Harta
Lexime 1051

 Dea Cafe kerkon te punesoje:

👉 Kamarier/e

👉 Banakier/e

👉 Sanitare


 Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme + siguracione

✅ Kushte shume te mira pune


📍 Adresa: Perballe piceri Era tek ish blloku

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!