Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier, Banakier, Ndihmes Banakier, Hostes, , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Njoftime Pune 24/09/2023 17:47 Post ID: 172244


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier, Banakier, Ndihmes Banakier, Hostes,, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Sheshi Zogu i Zi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 534

☕ Bar Chloe 2 ofron mundesi punesimi per

👉Kamarier

🤵‍♂️ Banakier turn i trete

🍸 Ndihmes banakier

🙋‍♀️Hostes


 Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme + siguracione

✅ Kushte shume te mira pune


📍Adresa: Zogu i Zi, Tirane

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!