Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni Kuzhinier e , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Njoftime Pune 10/10/2023 16:39 Post ID: 172231


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kuzhinier/e
Kuzhinier e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 450

📢 Vena Vinoteka kerkon te punesoje:


👨‍🍳 Kuzhinier/e per turnin e mbremjes kryesisht gatime Italiane✅Kriteret e punes:


🔴 Kandidatet me eksperience pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa e kenaqshme+ siguracione

✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Komuna e Parisit

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim❕