Oferta Pune ne Tirane, Profesioni agjente ne gjuhet:Anglisht,Spanjisht,Gjermanisht dhe Frengjisht , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 03/10/2023 21:42 Post ID: 171829


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Agjent Call Center
agjente ne gjuhet:Anglisht,Spanjisht,Gjermanisht dhe Frengjisht , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender, Tirane - Harta
Lexime 2822

πŸ“£ Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja??

πŸ“ŒJeni ne vendin e duhur. Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze, me ose pa eksperience ne gjuhet:

πŸ‡¬πŸ‡§ Anglisht

πŸ‡©πŸ‡ͺ Gjermanisht

πŸ‡ͺπŸ‡Έ Spanjisht

πŸ‡«πŸ‡· Frengjisht


βœ… Ofrojme:
- Kushte pune ne baze te Legjislacionit Shqiptar
- Orar fleksibel (Full time dhe Part time)
- Trajnime per personat pa eksperience, si dhe per ata qe synojne rritje profesionale te metejshme.
- Ambjent komod dhe grupe plot energji
- Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore

πŸ‘‰ Per me shume informacion kontaktoni ne: [email protected]
πŸ“² Ne whatsapp ose ne numrin tone te telefonit.