Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Ndihmes Kuzhiniere /Pjatalarëse , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 65,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 26/11/2023 20:56 Post ID: 171090


Pagesa

65,000 Leke

Pozicioni
Kuzhinier/e
Ndihmes Kuzhiniere /Pjatalarëse, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot - Harta
Lexime 1999

Restorant Tepelena kerkon te punesoje:

-Ndihmes kuzhiniere

- Pjatalarëse (me dy turne 8:00-16:00 dhe 14:00-22:00 )


⏩Kerkohet:

👉Te jene etike gjate punes

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune


⏩Ofrohet:

💰 Page 65,000 Leke

⚡Kushte te mira pune.

👉 4 dite pushim ne muaj📍Adresa: Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot

📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!