Oferta Pune ne Himare, Profesioni Kamarier Bar, Ndihmes Kamarier, Banakier , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Himare

Oferta Pune 06/10/2023 16:43 Post ID: 170902


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Banakier/e
Kamarier Bar, Ndihmes Kamarier, Banakier, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Himare - Qender
Adresa Himare,Shqiperia - Harta
Lexime 399

📣 Himara 28 Kerkon Te Punesoje : 

🤵‍♂️ Kamarier Bar

🤵‍♂️ Ndihmes Kamarier

🤵‍♂️ Banakier


✅ Kriteret e Kandidateve 

️Preferohen meose pa eksperience pune

️Te jene pozitiv dhe te sjellshem me stafin dhe klientet

️Te jene korrekte dhe serioze ne pune


👉🏻Ofrohet:

💰 Paga shume e mire 

✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Himare

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e telefonit.