Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Infermiere , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 26/09/2023 17:48 Post ID: 167313


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Infermier
Infermiere, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Master
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Islam Alla Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1695

👩🏻‍🔬 Klinika Vera-VIRHOV kerkon te punesoje Infermiere me kohe te plote 8 oreKriteret e punes:

🔴 Te kete perfunduar ciklin Master

🔴Me ose pa eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

🔴 Te jete e licensuar
👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa shume e kenaqshme

⚡ Ambjenti i punes eshte promovues dhe mjaft pozitiv.


✅ Kerkohet te kene me vete:

👉 Licencen

👉Karten e Identitetit

👉 CV


📍Adresa: Rruga Islam Alla

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕