Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Banakier, Kamarier Bar, Kamarier Restoranti, Ndihmes Picier , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 21/09/2023 20:45 Post ID: 166700


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Banakier, Kamarier Bar, Kamarier Restoranti, Ndihmes Picier, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e kavajes kompleksi Square 21 - Harta
Lexime 671

✅Pizzarte ofron mundesi punesimi per:

🍸 Banakier

🤵‍♂️ Kamarier Bar

🤵‍♂️ Kamarier Restoranti

🍕 Ndihmes Picier✅Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv👉🏻Ofrohet:


💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites
📍Adresa: Rruga e kavajes kompleksi Square 21, Zona e ish parkut te autobuzave
☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit


🛎️Ju mirepresim!