Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e, Pjatalarese, Recepsioniste, Sanitare , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 17/09/2023 15:16 Post ID: 165105


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e, Pjatalarese, Recepsioniste, Sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Perlat Rexhepi , Tirane - Harta
Lexime 1903

▶  Vend pune tek Xheko Imperial Hotel per


✅ Kamarier/e, Pjatalarese, Recepsionist/e, Sanitare


✅Kriteret e punes:

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

⏳  Disponibilitet ne kohe te plote

✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga Perlat Rexhepi , Tirane 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕