Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kuzhinier, Ndihmes kuzhiniere, Sanitare , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 18/08/2023 12:24 Post ID: 162250


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kuzhinier/e
Kuzhinier, Ndihmes kuzhiniere, Sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana - Harta
Lexime 430

✨LaVeen kerkon te punesoje:


-Ndihmes kuzhiniere (Pune full time)

- Kuzhinier vetem per fundjave (E shtune dhe e diele)

- Sanitare ne kuzhine (Pune full time)


✅Kriteret e punes:

🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune

🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 


👉🏻Ofrohet:


💵 Paga e kenaqshme

💰 Pagese ditore dhe me sigurime per Kuzhinier vetem ne fundjave

👌 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Blloku, Tirana


📲Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.


 😊Ju mirepresim!