Njoftime Pune ne Tirane, Profesioni OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 600 Euro. Tirane

Njoftime Pune 28/11/2023 20:09 Post ID: 159252


Pagesa

600 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 6624

 📣 GENERAL RECRUIT eshte ne kerkim te te rinjve me vullnet dhe ambicie per te punuar.
👉 Kerkohen Operator/e Telefonik/e ne gjuhen: ITALIANE dhe GREKE

👉 OFROHET:
💰 Page baze + Bonuse (ditore,javore,mujore)
📌 Ambjente super komode dhe me standarte europiane
😊 Staf mikprites dhe i gatshem per te dhene ndihme ne rastet e kerkuara
⏰ Orari Full-Time dhe Part-Time
✅ Dite pune nga E Hena – Te Premte
📌 Festa Zyrtare pushim
✈️ Udhetime turistike me stafin

👉 MJAFTON TE JENI NJOHES TE GJUHES ITALIANE QE TE BEHENI PJESE E JONA.

✅ EKSPERIENCA NUK ESHTE KUSHT!!!
📌 APLIKONI TANI, VENDET JANE TE LIMITUARA!!!
📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, WhatsApp ose ne adresen tone te email:[email protected]

😊 Ju mirepresim !