Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Shitese , Me eksperience, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 03/12/2023 18:16 Post ID: 140733


Pagesa

40,000 Leke

Pozicioni
Shites/e
Shitese, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 4480

📢  Kancelari Papirus kerkon te punesoje:

-2 Shitese 


✅ Kriteret per aplikantet:

-Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij

-Te kene njohuri te gjuhes angleze

-Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin e programeve baze Microsoft


✅ Ofrohen:

🍀 Kushte te mira pune dhe mundesi rritjeje dhe zhvillimi te aftesive ne pune!

🍀 Mundesi rritje page bazuar ne eksperience dhe performance📍Adresa : Tirane, Rruga Elbasanit, ngjitur me shkollen e mesme te gjuheve te huaja "Asim Vokshi"

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp!

Ju mirepresim!