Oferta Pune ne Tirane, Profesioni operatore per gjuhet Italiane Gjermane, Frenge dhe Spanjolle , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 26/12/2023 02:09 Post ID: 139984


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Agjent Call Center
operatore per gjuhet Italiane Gjermane, Frenge dhe Spanjolle, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 8260


 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle.


 Nga e hena ne te premte, fundjava pushim.

📌 Kriteret :
-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.
-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet per te punuar me orar te plote.

 ✅Ofrojme:

-Ambient shume komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalisht.
-Page + Bonuse (ditore,javore dhe mujore ) nga me te lartat ne treg.
-Kontrate e rregullt pune.
-Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat.

 ✔ Nga e hena ne te premte, fundjava pushim.

📲📞Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin tone te telefonit  ose ne WhatsApp!

😊 Ju mirepresim!