Oferta Pune ne Tirane, Profesioni shitese , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 27/03/2023 09:13 Post ID: 110686


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Shites/e
shitese , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Willson , Prane Shkolles Petro Nini Luarasi - Harta
Lexime 217

Furre  Buke Pasticeri Sulltan Bakllava kerkon te punesoje Shitese 


Kriteret e punes:

🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Sheshi Willson , Prane Shkolles Petro Nini Luarasi 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕