Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Operator Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht, Anglisht dhe Gjermanisht , Me eksperience, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Oferta Pune 16/04/2023 15:06 Post ID: 110509


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Operator Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht, Anglisht dhe Gjermanisht, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Prane LSI ne Bllok, Tirane - Harta
Lexime 2557

šŸ“£Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi?

šŸ“£Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?!
šŸ‘‰Atehere nxitoni bashkohuni me ne.

āœ…KerkohenĀ 100 operatorĀ apertura conversion dhe retention ne fushaten toneĀ ne gjuhet Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht,Anglisht dhe Gjermanisht

šŸ‘‰Ofrojme mundesi rritjeje ne karriere dhe pagesat me konkurruese ne treg duke filluar ngaĀ 1000Euro netošŸ¤© siĀ dhe bonuseĀ ditore dhe mujore.

šŸ‘‰Ambiente teper komode dhe bashkohore.

šŸ‘‰Mundesi dhe kushte te mira pune.

ā³Nxitoni te perfitoni pasi koha eshte e limituar.

Per me shume informacion na kontaktonišŸ‘‰ Ne Whatsapp

šŸ“§Ā [email protected]

šŸ“Adresa: Prane LSI ne Bllok, Tirane

Ju mirepresim!!