Oferta Pune ne Durres, Profesioni operatore , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 600 Euro. Durres

Oferta Pune 08/04/2023 10:04 Post ID: 107402


Pagesa

600 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
operatore , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 1307

Sapo jane hapur vendet vakante per agjente telefonik ne gjuhet:

📌gjermane ,📌spanjolle , 📌greke dhe 📌italiane (me ose pa eksperience pune)

👉🏻 Ofrojme:
⏳ Orar full time
💸 Pagse baze duke filluar nga 600 euro
💰bonuse te larta ditore, javore dhe mujore duke filluar minimalisht nga 100 euro per kontrate
〽️Trajnime per personat pa ekspeprience si dhe per ata qe synojne te arrijne me teper

Mundesi punesimi dhe nga qyteti tiranes pasi disponohet transporti (paguhet si orar Pune dhe koha e transportit)


👥 Pak vende te lira , aplikoni sa me shpejt

Na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose dergoni Cv ne adresen e email:

[email protected]