Piano YAMAHA “arius y.d.p 163” ne shitje e re. Tirane

Artikuj te ndryshem 29/01/2024 23:21 Post ID: 227600


Pagesa

125,000 Leke

Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 118

Shitet piano YAMAHA. ydp Arius 163 e pa përdorur fare, në super gjendje dhe me të dhitha opsionet elektronike.
Ngjyra e bardhë
Stoli YAMAHA origjinal i bardhë