Shitet peme e vitit te ri + dekorimet Tirane

Artikuj te ndryshem 27/12/2023 16:35 Post ID: 213391


Pagesa

2,500 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Mahmut Allushi Dajt,Shqiperia - Harta
Lexime 118

Shitet peme e vitit te ri me gjatesi 1.70 m
Vjen sebashku me dekorimet dhe dritat e krishtlindjeve, + perfshihen dy kuti plus me dekorime te shumllojshme.
Gjendja e produktit: Perfekte, si e re.
Nr teli:
Cmimi: 2500 leke ose 22 euro.