Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht , Me eksperience, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Oferta Pune 20/02/2024 19:56 Post ID: 129797


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 17453

šŸ‘‰Mundesi punesimi per agjenteĀ  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.

šŸ“ŒAplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:

- Spanjisht
- Frengjisht
- Gjermanisht
- AnglishtOfrohen :
- Ambiente pune komode, dinamike dhe sfiduese.
-Orare pune flexibel per tju pershtatur kohes suaj.
-Paga konkuruese dhe bonuse te larta ne baze te performances.
-Mundesi rritje profesionale.
-Kontrate pune ne baze te legjislacionit Shqiptar.


šŸ“² Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr tone te telefonit ose ne adresen tone
E-mail: [email protected]