Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Shitese , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 01/02/2023 14:27 Post ID: 98400


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Shites/e
Shitese, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Kompleksi Panorama, mbrapa shkolles “Harry T Fultz”, prane Intermedica - Harta
Lexime 228

🍞🍰Furre Buke & Pasticeri MonoMia kerkon te punesoje

▶️SHITESE ✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

👉1 dite ne jave pushim👈

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa 1: Kompleksi Panorama, prapa shkolles “Harry T.Fultz”, prane Intermedica.


📍Adresa 2: Te inxhinieria e ndertimit, Rruga Frosina Plaku, Prane Abi Bank


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕