Baraku Event per shkak te zgjerimit te aktivitetit kerkon te punesoje staf 0692092994 Tirane

Oferta Pune 04/02/2023 12:46 Post ID: 96709


Pagesa 35,000 Leke
Pozicioni
Ndihmes kuzhinier -Kamarier/e -Vajze ne sherbim ne banak -Sanitare - Motorrist , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa ish NShRK-u - Harta
Lexime 352

Baraku Event kerkon te punesoje:

-Ndihmes kuzhinier

-Kamarier/e

-Vajze ne sherbim ne banak

-Sanitare

-Motorrist me motorin e lokalit 


Kriteret e punes:

🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kamarierit 35.000 leke te reja 

-1 dite ne jave pushim 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: ish NShRK-u

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕