Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Sekretare, Asistente dentare , , Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 05/12/2021 23:27 Post ID: 51414


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Sekretare, Asistente dentare , Eksperienca Pune:
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1208

Klinika Dentare Lako kerkon te punesoje:

-sekretare

-asistente dentare


Kriteret e punes:


🔸Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme 

🔸Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet 

🔸Orari full time 08:30 - 17:00 

🔸Te jene te shkatheta dhe te komunikueshme 

🔸Te kene etik dhe profesionalizem ne pune 


👉🏻Ofrohet:

💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Rruga Sami Frasheri, perballe drejtorise se policise 


Afati i fundit i aplikimit: 26/12/2021 15:32