Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Zgarist, FastFood-ier dhe Sallatjer/e , Me eksperience, Pagesa 70,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 24/10/2023 13:25 Post ID: 176815


Pagesa

70,000 Leke

Pozicioni
FastFood-ier
Zgarist, FastFood-ier dhe Sallatjer/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maj, Tirane - Harta
Lexime 901

📢 Zgara 5 Maji ofron mundesi punesimi per:

-Zgarist 

- Punonjes Fast Food-ier 

-Sallatjer/e


Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💸 Pagesa e Zgarist 70.000 leke + sigurime

💸 Paga e  FastFood-ier shume e mire

💸 Paga e Sallatjer/e 50,000 leke

-2 dite ne muaj pushim 🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga 5 Maj, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕