Regency Casino kerkon te punesoje Oficer sigurie/Bodyguard Tirane

Oferta Pune 29/01/2023 21:02 Post ID: 17671


Pagesa 64,000 Leke
Pozicioni
Oficer sigurie/Bodyguard , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Gjimnaz
Preferohet mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2377

Regency Casino ofron vend te lire pune: 

👉Pozicioni punes: Oficer sigurie ose Bodyguard 

Kerkohen Djem dhe Vajza per pozicionin e punes Oficer Sigurie 

👉Kushtet e punes: 

1-Puna eshte me tre turne me rrotacion

2- Puna eshte 8 ore ne dite

3- Puna eshte 5 dite ne jave dhe dy dite pushim + leje vjetore

4- Ofrohet page shume e kenaqshme dhe mundesi per tu zhvilluar dhe rritur ne detyre

👉Kriteret: 

1- Mosha 25- vjeç deri ne 40 vjeç per djemt 

• Mosha per vajzat 22 vjeçe deri 33 vjeçe 

2- Gjatesia per djemt mbi 185 cm 

• Per vajzat mbi 170 cm 

3- Te jene ne gjendje te mire fizike

4 - Te jene te komunikueshem dhe te afte per te zgjidhur situatat

5- Te kene mbaruar shkollen e mesme 


📍Te interesuarit jane te lutur te aplikojne prane zyrave tona tek kompleksi Taiwan ose cv tek adresa e email 📩 [email protected]