Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Banakiere , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 22/09/2023 11:02 Post ID: 175964


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Banakier/e
Banakiere, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Drejtoria e policise, Myslym shyri - Harta
Lexime 139

Bar Friends book house kerkon te punesoje:

🍸 BanakiereKriteret e punes:

📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohen:

💰 Pagesa te kenaqshme + siguracione

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📌 1 dite ne jave pushim 

👉 Perfshihet dhe 1 vakt ushqim 📍 Adresa: Drejtoria e policise, Myslym shyri📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕