Oferta Pune ne Tirane, Profesioni operator ne Gjuhen Spanjolle , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 19/10/2023 15:16 Post ID: 175935


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Agjent Call Center
operator ne Gjuhen Spanjolle, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes te deliorgji - Harta
Lexime 719

✅ Oferta pune per operator ne Gjuhen

🇪🇸Spanjolle


👉🏻Kerkohet:

🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes spanjolle

🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time ose part time

👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.


👉🏻Ofrohet:

💸Page maksimale + bonuse ditore, javore, mujore

✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune dhe ambient modern

📌 Fushata te ndryshme 

👉 Fundjava pushim 


📍 Adresa : Rruga e Kavajes te deliorgji


☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

🛎️Ju mirepresim!