Oferta Pune ne Durres, Profesioni Operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 500 Euro. Durres

Oferta Pune 19/10/2023 13:24 Post ID: 175431


Pagesa

500 Euro

Pozicioni
Operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Pallati Kultures, Durres - Harta
Lexime 697

📣 Kerkohen operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane part time dhe full time

✅ Kerkohet:


🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese
💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne cc
🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune

✅ Ofrohet

-⛱️fundjava pushim
-💸paga 500Euro + bonus
-     Transporti i perfshire per te interesuarit nga Kavaja

👉🏼Nuk pranojme pune nga shtepia

📍Vendodhja: Pallati Kultures, Durres
📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp
😊 Ju mirepresim !