Oferta Pune ne Tirane, Profesioni furrxhi,shitese,sanitare , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 01/10/2023 21:35 Post ID: 175288


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
furrxhi,shitese,sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 504

Bakery & Pastery KORIATIKO kerkon te punesoj Shitese, Furxhi dhe Sanitare

🔺Furre Buke Pasticeri  KORIATIKO kerkon te punesoje:


-Furrxhi

-Shitese

-Sanitare⏭Kriteret e kandidateve:


⚜ Te jene te komunikueshme me stafin dhe klientet

📍 Etike dhe korrektesi ne pune


⏭Furre Buke Pasticeri KORIATIKO ofron :

💡 Kushte te mira pune

💸 Pagese te kenaqeshme 


📍Adresa: Rruga e Kavajes prane Spitalit Gjerman


📲📞Kandidatet e interesuara te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

 
Afati i fundit i aplikimit: 19/10/2023 14:56