Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier te kete njohuri dhe ne banak , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 17/10/2023 18:27 Post ID: 174665


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier te kete njohuri dhe ne banak, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 754

Kerkohet Kamarier per turnin e pare (te njoh dhe beje dhe banakun).

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   👉Te kene eksperience te meparshme pune.

   👉Te mos kene angazhime te tjera, te jene te denje per pune.

   😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

   

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Bardhyl, Tirane

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 18/10/2023 12:12