Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Banakier/e , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 24/09/2023 13:07 Post ID: 173400


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Banakier/e
Banakier/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Adresa Rruga Viktor Eftimiu, prane KESH, Vasil Shanto - Harta
Lexime 350

Eden Park kerkon te punesoje:

🍸 Banakier/eKriteret e punes:

📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohen:

💰 Pagesa te kenaqshme 

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 AdresaRruga Viktor Eftimiu, prane KESH, Vasil Shanto

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕