Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Operator ne gjuhen italiane , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 80,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 12/10/2023 20:30 Post ID: 173111


Pagesa

80,000 Leke

Pozicioni
Agjent Call Center
Operator ne gjuhen italiane, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Bllok, Tirane - Harta
Lexime 1740

☎️☎️Mos u largo nga Shqiperia!

✅ Ti mund te behesh shume i suksesshem dhe i plotesuar ekonomikisht ketu ne vendin tend afer familjes tende

💜 Kompania prej vitesh ne treg, prej vitit 2017 tashme ne tregun e telekomunikacionit dhe call center per gjuhen italiane po zgjeron hapesirat e saj dhe kerkon staf per operatore call center gjuha italiane. Ne ndryshe nga te tjeret duam te rrisim dike nga 0,pa i ngarkuar barren mbi supe te fjales “eksperience”.

📌 Nese di italisht mire,ke ose ske eksperience ne call center,mjafton te jesh mbi 18 vjec dhe tek ne mund te punesohesh me kontrate te rregullt pune,sigurime dhe ambjent komod ku puna nuk shnderrohet ne nje 8-oraresh te merzitshem,por ne vendin ku ti do nisesh rrugetimin e suksesit tend te se ardhmes.

💰 Paga 60,000-80,000 Leke

👉 Mosha e kantidateve deri ne 27 vjec


✅ Kjo mund te jete nje drite qe do te ndryshoje jeten tende.Telefono dhe ndoshta pas dy vitesh do jesh menaxher/e ne krye te nje grupi prej 20 a me shume vetash e do kesh page me te mire se ne Gjermani ose Angli.

🙂Fillo me ne,behu guri i rend ne vend te vet! Mos u largo nga Shqiperia!

📝 Dergoni nje Cv ne numrin e poshtenuar per te lene nje takim 

😊 Ju mirepresim !