Oferta Pune ne Vlore, Profesioni Kamarier/e, Banakier/e , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Vlore

Oferta Pune 15/10/2023 19:42 Post ID: 172786


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Banakier/e
Kamarier/e, Banakier/e, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Vlore - Uji i ftohte
Adresa Lagjja Uji i Ftohte, Rruga Aleksander Moisiu, Vlore - Harta
Lexime 667

 Hotel Belvedere kerkon te punesoje:


🤵‍♂️ Kamarier/e

🤵‍♀️ Banakier/e Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme 

✅ Kushte shume te mira pune


📍 Adresa: Lagjja Uji i Ftohtë, Rruga Aleksandër Moisiu, Vlore

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!