Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier, Recepsionist/e , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 10/09/2023 20:27 Post ID: 171518


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier, Recepsionist/e, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit , Sauk i Ri - Harta
Lexime 580

Hotel Bonsai kerkon te punesoje Staf

- Kamarier (te dije gjuhen angleze)

-RRecepsionist/e ( Turni i 3-te ) (te dije gjuhen angleze)


⏩ Kriteret e punes :

πŸ‘‰ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

πŸ‘‰ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

πŸ‘‰ Eksperienca perben avantazh por jo domosdoshmeri


⏩ Kushtet e punes :


πŸ’Ά Pagese e kenqshme dhe ne baze te eksperiences

πŸ‘‰ Kushte shume te mira pune

πŸ‘‰ Ambjent Familjar


πŸ“ Adresa : Rruga e Elbasanit , Sauk i Ri

πŸ“² Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp