Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Operator ne Gjuhen Spanjolle , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 60,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 08/10/2023 16:54 Post ID: 171084


Pagesa

60,000 Leke

Pozicioni
Agjent Call Center
Operator ne Gjuhen Spanjolle, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirane - Harta
Lexime 692

✅ Oferta pune per operator ne Call Center ne Gjuhen

- Spanjolle


👉🏻Kerkohet:

🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes spanjolle

🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time ose part time

👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup.


👉🏻Ofrohet:

💸Page baze 60000 Leke +bonuse

✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune.

☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

Adresa : Stacioni i Trenit, Tirane

🛎️Ju mirepresim!