Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Instruktor per/e Kalasa dhe Recepsione , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 04/10/2023 20:31 Post ID: 169871


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Recepsion
Instruktor per/e Kalasa dhe Recepsione, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna Parisit, Tirane - Harta
Lexime 1104

▶  Vend pune per


✅  Instruktor me eksperience per kalasa dhe recepsione


✅Kriteret e punes:

👉 Me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

⏳  Disponibilitet ne kohe te plote


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Komuna Parisit, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕