Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Specialist Fast Food-i dhe Kamarier , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 100,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 30/09/2023 14:17 Post ID: 169281


Pagesa

100,000 Leke

Pozicioni
Kamarier/e
Specialist Fast Food-i dhe Kamarier, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1007

🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje:

🍟Specialist Fast Food-i 

👉 Kamarier


Kriteret e punes:

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 

👉🏻✅Ofrohet:

💵 Pagesa per Specialist Fast Food-i 100,000 Leke

💸 Pagesa per Kamarier 40,000 Leke

🔵Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa: Rruga Mine Peza 

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕