Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Operator/Team Leader/Rention , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Oferta Pune 01/10/2023 21:06 Post ID: 168997


Pagesa

1,000 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Operator/Team Leader/Rention, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Sheshi Zogu i Zi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 4184

🗣️ Flet Anglisht dhe Spanisht mire ose ke eksperience ne fushatat Forex?

💰 Deshironi financa me te mira ?

✅ Bashkohu me ekipin e eksperteve

👉🏻 Kerkohen te punesohen

-Team Leader/e

-Operator/e

-Retention

Canada – orari 15:00 – 00:00
Spanje – Orari 10:00 – 19:00

👉🏻 Kualifikimet:

• Preferohen te kene eksperience pune, por jo kriter I domosdoshem
• Te kene njohuri te mira te gjuhes
• Te kene aftesi te mira komunikuese
• Te jene te afte te punojne ne grup
• Paga Baze mbi 1000 euro me bonuset me te mira


☎️📥 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 

📌 Adresa: Zogu i zi, Tirane Albania