Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Sekretare , Pa Eksperience, Pagesa 1,500 Euro. Tirane

Oferta Pune 23/04/2023 15:29 Post ID: 122209


Pagesa

1,500 Euro

Pozicioni
Sekretar/e
Sekretare, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Sulejman Delvina Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 1165

Ergo ConAL, kompania qe operon suksesshem prej 7 vjetesh ne tregun e ndertimeve, vjen me nje menaxhim te ri, ambjente super komode te sapo arreduara
eshte ne kerkim te: Sekretare/Recepsioniste per zyren e drejtorit te pergjithshem te kompanise.

Kerkohet:
- Edhe pa eksperience.
- Te jete e shkathet dhe profesionale;
- Njohuri te mira te paketes Microsoft Office;


Ofrohet:
1- Nje ambient mikeprites dhe dinamik ku keni mundesi dhe hapesire per tu rritur profesionalisht;
2- Kushte pune komode;
3- Disponibiliteti full time ;
4- Pagesa nder me konkurrueset ne treg;
5-Mundesi ngritjeje ne detyre si edhe udhetime jashte vendit.

Per te caktuar nje orar per intervisten na kontaktoni me CV tuaja me foto ne adresen e

email: [email protected]

Ju mirepresim.
Afati i fundit i aplikimit: 17/07/2023 08:53