Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Sekretare , Pa Eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 28/03/2023 14:54 Post ID: 113205


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Asistent
Sekretare, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1974

Ofrohet vend pune sekretare ne studio perkthimi tek rruga Mine Peza. Orari i punes do jete 17:00 deri 20:00 nga e hena deri te premten dhe 2 te shtuna ne muaj nga ora 09:00 deri 14:00.
Kerkohen studente qe jane ne shkolle te larte. Paga e kenaqshme.
Dergoni CV-te tuaja ne adresen e emailit:
[email protected]
Afati i fundit i aplikimit: 31/04/2023 15:08