Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Recepsioniste dhe banakiere per Palester , Me eksperience, Pagesa 27,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 24/09/2023 23:47 Post ID: 109320


Pagesa

27,000 Leke

Pozicioni
Recepsion
Recepsioniste dhe banakiere per Palester, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Part-time ne distance mbasdite
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Musa Maci, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1743

Kerkojme Recepsioniste per Palester. Vajzat e interesuara duhet te jene te qeshura dhe te komunikueshme, te kene eksperience te meparshme ne marredhenie me publikun ndersa do duhet te kujdeset edhe per barin e palestres. Puna eshte part time, prej ores 17:00 deri ne oren 21:00, nga e hena ne te premte. Pagesa fillimisht eshte 27 000 leke, me mundesi per rritje ne varesi te performances.
Preferohen vajza te profilit sportiv. Te interesuarat te na shkruajne per te organizuar nje interviste paraprake.
Faeminderit

Afati i fundit i aplikimit: 31/03/2023 21:51