Oferta Pune ne Tirane, Profesioni shitese , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 12/03/2023 15:55 Post ID: 107227


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
shitese , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta - Harta
Lexime 247

Komapina Berlintexx lider ne shitjet e rrobave te perdorura dhe te reja me 5 filale te zgjeruar ne Tirane prej vitesh ne treg duke perfshire nje game te gjere produktesh textile per grup mosha te ndryshme.

Shpall pozicionin vakant per:

πŸ‘©β€πŸ’Ό Shitese


⏩ Aftesite dhe kualifikimet:


πŸ“Œ Aftesi te mira komunikuese me stafin dhe klientet.
😊 Arsim i mesem.
πŸ’₯ Punesim afatgjate.
⏳ E gatshme per te mesuar gjera te reja.

βœ… Kushtet e punes:

⏳ Trajnime sipas nevojave te stafit.
⏳ Orari i punes me turne.
😊 1 dite pushim ne jave.
πŸ“Œ Lejet vjetore sipas kodit te punes.
πŸ’° Pagese extra sipas kodit te punes ( per te punarit turni i dyte dhe ne fundjave).
πŸ’° Sigurime 100% te paguara nga kompania.
πŸ’Έ Pagesa shume e kenqashme.

☎️πŸ“₯Te interesuarat te dergojne cv ne adresen e emailit:Β [email protected]Β ose te kontaktojne ne nr e tel: