🚗 makina ne shitje vlore 2022

🕵 Online 28 lexues | ⏳ 10 njoftime ne pritje |
20,000 Euro img
Nafte Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

19.06.2024 (06:15):🚨 shitet karrotrec 2 vendesh man📝 viti 2008 motorr⛽️ 4.2 nafte📂 kambio manual📂 mban 2 makina siper , ka ganxhe per karroce mbrapa🔧 108 000 km📏 7 m e 10 karroceria (gjatesia)💸 ...Lexo detajet

13,500 Euro img
Benzin Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilometra

18.06.2024 (13:26):📞📞 0672066121audi q5modeli premium plusviti 2014motorri 2.0 benzin behet 100%100 me gazkambio automatike dheamp; tip tronictapiceri lekure me 2 ngjyrasedilje me ngrohjesedile elektrike + memorje...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Ford ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2019 Viti
110,000 Kilomentra

19.06.2024 (13:14):Jepet makina me qera cabrio🚗lloji i makines : cabrio🔓 viti prodhimit : 2019💥motorri : 3.7👉karburanti :benzine🎡 kambio : automatike💸cmimi duke nisur nga 250 euro dita👉garanci : per...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilomentra

19.06.2024 (08:58):Shitet polo 1.4 nafte viti 2004, kondicioner, taksat e paguara deri ne shkurt 2025, kualidimi deri ne shkurt 2026, te gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje te shkelqyer motirike dhe xhenerike, cmimi i...Lexo detajet

3,000 Euro - Kavaje - Fiat Croma

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilomentra

18.06.2024 (21:31):Shitet: fiat croma dhenbsp;1.9 nafte. viti dhenbsp;2008 dhenbsp;sapo ardhur nga italia me dogane te paguar gati per targadhenbsp;makina disponon kambio automatike timon me opsione clima dhenbsp;dixhit...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilomentra

18.06.2024 (21:14):‼️shitet‼️ shitet volkwagen 2006 2.0 nafte manuale 6+r, makina ka 290000 km te certifikuara me liber sherbimi nga 0 km ( me te drejte kontrolli ) , ka sensor parkimi (para , mrapa) , timon me ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mitsubishi ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2024 Viti
10,000 Kilomentra

18.06.2024 (20:18):Shitet mitsubishi dhenbsp;eko dhenbsp;kamio automat auto klima dhenbsp;sensor vetefrenimi ne raste rreziku kamio automat dis qe alumini dhenbsp;behet 100% me gaz dhenbsp;me do gane te paguar dhenbsp;c...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Toyota ❱ Kambio: Automatik

Elektrike Karburanti
2021 Viti
130,000 Kilomentra

18.06.2024 (20:08):Shitet toyota corolla dhenbsp;1.8l benz in dhenbsp;hybrid dhenbsp;bateri viti 2021 kamio dhenbsp;automat auto klima kamera parkimii me dogane te paguar dhenbsp;e sapo arthur ne tirane cel - 0673111155...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Opel ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilomentra

18.06.2024 (18:18):Shitet opel astra gtc 1.7 nafte, me 225 mije km.servis i kryer per ripin e fazes,freksionin dhe vollandin.0697997071...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Toyota ❱ Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilomentra

18.06.2024 (18:06):Makina në gjendje të mirë. Çmimi i diskutueshëm.dhenbsp;...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilomentra

18.06.2024 (17:59):Audi a3 tdidhenbsp;sallon lekuredhenbsp;kambio automatdhenbsp;ekran original te vetindhenbsp;xhama te zeza me leje per 5vjetdhenbsp;te sapo bera : ferotat, gomat michelin 95%, tambur te rejadhenbsp;va...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volvo ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
250,000 Kilomentra

18.06.2024 (17:03):Shitet volvo xc60.•motorri 2.0 benzine+gaz•2 pult•sedilje me memorje•te gjitha sherbimet e kryera tek volvo•goma te reja•letra te paguara•sensor shiu•sensor parkimi•cmimi okazion 920...Lexo detajet

14,500 Euro img

14,500 Euro - Audi A7 3.0 Tfsi 2012

Benzin Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2024 (10:30):Audi a7 3.0 tfsi quattro- 3.0 tfsi- viti 2012- 220.000 km- dhenbsp;s-line- kambio automatike- keyless go start/stop- keyless entry (hapet/mbyllet me gisht)- eco mode- driving mode selection- ⁠timon ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ KIA ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
110,000 Kilomentra

18.06.2024 (16:12):Kia sportage 2.0 naftene gjendje te shkelqyercmimi 8800€dhenbsp;vetem 118.000 mije km te certifikuaranav i madh kamer parkimikambio automatikeme dogane te paguargati per targimshume opsione te tjera...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilomentra

18.06.2024 (14:03):Shes nje makine,marka mercedes-benz ag,me kambio automatike,ne gjendje shume te mire teknike,me kontroll dhe siguracion te paguar.cmimi i shitjes eshte 5700 euro.(i diskutueshem ).informacione shtese:...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilomentra

18.06.2024 (13:50):Okazion vetem per disa dite dhenbsp;nga 17000 euro shkon 14500 euro bmw 640d viti 2013 motor 3.0 naft (pa taks luksi) shum ekonomike 210.000 kilometra origjinale (me garanci) makine e mar...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volvo ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilomentra

18.06.2024 (13:36):Okaziondhenbsp; volvo xc60 t6 nga 8500 ne 8000 euro-viti 2010- motor 3.0 benzindhenbsp;-pa takse luksidhenbsp; 2953 cm3-konvertohet me 100%dhenbsp; gaz duke filluar medhenbsp; 700 eurodhenbsp;-dhenbsp...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilomentra

18.06.2024 (13:26):▪️shitet▪️⤵️ 📍astir, tirane📂volkswagen polo r-line✅forca motorrike: 1.6✅karburanti: nafte✅kambjo: automatike✅kilometra: 111.000 km (te çertifikuara)✅targa: dogane e paguar...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilomentra

18.06.2024 (10:24):Shitet audi q7 s-line 3.0 tdi e vitit 2012. e perjashtuar nga taksa e lluksitmakina eshte blere ne gjermani dhe eshte full opsion.* 3.0 tdi* viti 2012* automat* 271.000km (km me garanci)* full panoram...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilomentra

18.06.2024 (10:21):Mercedes-benz ml 350 bluetec grand edition (limited edition). ☎️0697400777📁:2987cc (nuk ka taksë lluksi)📁viti:2011full option⬇️-blind spot assistant(trekendesha ne pasqyra per te shmang...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilomentra

18.06.2024 (09:59):Shitet passat viti 19981.9tdi, gjendje shume e mire...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
110,000 Kilomentra

18.06.2024 (09:31):Jepet makina me qera volkswagen passat🚗lloji i makines :volkswagen passat🔓 viti prodhimit : 2015💥motorri : 2.0👉karburanti :nafte🎡 kambio : automatike💸cmimi duke nisur nga 55 euro dit...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Ford ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilomentra

18.06.2024 (09:21):⛔️ford mondeo ⛔️dhenbsp;ford mondeo premium plusviti prodhimit 2007motorr 2.0 nafte , manual 6+r237.000 kilometra origjinale te drejte kontrollidhenbsp;start dheamp; stop , dritat led te reja ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Chrysler ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilomentra

18.06.2024 (08:29):Makina e sapo ardhurdhenbsp; nga gjermaniadhenbsp; ne gjendje shum te miredhenbsp;...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilomentra

17.06.2024 (23:33):Shitet mercedes e class 220 viti 2014. dhenbsp;167 mij milje dhenbsp;makima esht me targa angleze cmimi 6000.€ i pa diskutushem...Lexo detajet

27,000 Euro - Vlore - Mercedes Benz

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
30,000 Kilomentra

17.06.2024 (22:28):E350 dizel feislift 2015 amgcupedhenbsp;33000 kmfull optionalpanorama, gran turismodhenbsp;wtsappdhenbsp;+355 69 322 3712 per cdo info...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilomentra

17.06.2024 (18:05):Shitet fiat bravo motori(cc):1.4l tipi karburantit benzin+gaz viti prodhimit 2009 transmisioni manual gjendja mororike dhe xhenerike te mir me dogane te paguar vendodhja autostrada dr_tr km 13,...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Toyota ❱ Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilomentra

17.06.2024 (17:57):Shitet toyota yaris motori(cc):1.3l vvt-i tipi karburantit benzin viti prodhimit 2011 transmisioni manual 200,000 km ngjyra e jashtme gri ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike te mi...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilomentra

17.06.2024 (17:19):Shitet golf 6 automatik 1.6 nafte me 1600 mije km,ne gjendje shume te mire.makina ka qene si sherbim taksi, me ngjyren perkatese. cmimi 7000 euro i diskutueshem.vetem telefonata serjoze nr teldhenbsp;...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilomentra

17.06.2024 (17:16):✅Çmimi: 2200dhenbsp;€✅marka-modeli: volkswagen bora 1.9 tdi - portobagazh✅viti: 2000✅lenda djegese: nafte✅kambio: manuale...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilomentra

17.06.2024 (15:11):Makina ne shitje, fiat bravo, 1.6 naft, manualedhenbsp;0692257766...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Peugeot ❱ Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilomentra

17.06.2024 (11:28):Shitet peugeot me 4 dyer .1.1 benzine vitit 2004103.000 kmme dokumenta te rregulltacmimi : 1400 euro...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilomentra

16.06.2024 (16:29):Shitet fiat punto evo 1.4 benzin/gaz 2011super ekononike ne gjendje te mire.ngjyra e zeze dhe xhamat ne leje, dockumenta te rregullta te sapo rinovuar.shitet per arsye mosperdorimi.tel:0695207300...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Ford ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilomentra

16.06.2024 (12:40):Super okazionn dhenbsp;ford mondeo 2.0 naft ne super gjendje. viti 2002, sedilje elektrike ,me ngrohje dheamp; lekure. pasqyra elektrike. 140,000km vetem 1 pronar ne shqiperi. ne gjende shume te mire...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilomentra

16.06.2024 (07:12):Shitet bmw x5- viti 2010 me luk 2012- 3.5 diezel pa taks lluksi- tavan xhami komplet- 4+1 dhe 2 vende te tjera per femijet- xhama te zi per 5 vite- kamjo xdrive- me ngrohje timoni- ngrohje sendiljesh ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Hyundai ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilomentra

16.06.2024 (07:10):Shitet - huyndai santafe-automat-2.2 nafte-sedilje lekure me ngrohje,ftohje-kondicioner-power windows-timon lekure multi funksional-stopa ksenoni-kamer 360 dhe navigator-sistem alarmi-on board compute...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
200,000 Kilomentra

14.06.2024 (08:27):Audi a6 s-line2.0 naftë quattroviti 2016fener dhe stopa matrixsedilje me ngrohjekeyless goclima bizonalepilot automatikmakina e ardhur nga gjermania🇩🇪, 200 mijë km, targa, siguracion, letra te...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2017 Viti
70,000 Kilomentra

14.06.2024 (08:26):Shitet nga pronarisherbime te rregullta te kryera te verifikueshme nga mercedesika vetëm 41 mijë miljesuper e reprodhim gjermanxhama te zinj dhe perde te prodhuara nga fabrika1991 kub (245hp)abssist...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilomentra

14.06.2024 (05:34):✅golf 5 gti 2006✅automat✅2006✅226.000 km me te drejt kontrolli ku te doni✅full service ne zvicer✅feneret me lupa me levizje✅sallon bezh shum e pasterdhenbsp;✅navi i madh me touch✅sen...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilomentra

13.06.2024 (21:15):Golf 6 2013 automatik 2.0nafte 7.600€ super gjendje baxha xhami kambio automatike pilot automatik sedilje me ngrohje navi me touch komanda ne timon f1 +/- 198.000km goma te reja...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Porsche ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilomentra

13.06.2024 (20:09):Porsche panamera sviti 2010motorr : 4.8kambio: automatkarburanti : benzin📗te tjera:-marmita me xhurm-lekur gri me ngohje dhe ftohje sendiljes-para mbrapa me panoram me kamer me busull makina me nav...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2017 Viti
200,000 Kilomentra

13.06.2024 (15:42):Super makine, super gjendjeshitet merzedes benz s350d. viti prodhimit tetor 2017, 195.000km, i ardhur nga gjermania. me targa shqiptare, ngyra blu. eshte kontrolluar cdo gje tek servisi benzitdhenbsp;...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilomentra

13.06.2024 (14:58):Bmw e 46 coupe 1.9 benzine kambio manual 252 mije kmdhenbsp; disqe 17, xhama te zinj me leje deri 2027dhenbsp; vaj filtra te sapo nderruar,dhenbsp; kolaudimi gusht 2025,dhenbsp; siguracioni 7 qershor ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Jeep ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilomentra

13.06.2024 (14:52):Modeli: jeep wrangler saharaviti i prodhimit: 2013kamje: automatikelenda djegse: 3.6 benzinedhenbsp;km: 92’000 kmdhenbsp;pershkrim: versioni sahara (cabrio), 4x4 me coka, pilot automatik, distronic,...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilomentra

13.06.2024 (14:16):Modeli: audi a4viti i prodhimit: 2009kamje: manualelenda djegse: 2.0 naftedhenbsp;km: 158’000 kmdhenbsp;pershkrim: tapiceri cope me ngrofje, 4 xhama elektrik, abs, esp, kondicioner, timon hidraulik,...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilomentra

13.06.2024 (13:04):💰💰💰shitet 💰💰💰mercedes-benz c class 220 cdi modelavangarde✅viti 2008✅automat✅km 230.000 original✅goma pirelli 95%✅disqe alumini✅:e paster ne pamje viziuale✅sensor parkim...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilomentra

13.06.2024 (09:01):Mercedes 2014dhenbsp;e class250.000 km...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Steptronic-Tiptronic

Benzin Karburanti
2018 Viti
150,000 Kilomentra

12.06.2024 (23:17):Audi q7 2.0 benzindhenbsp;viti 2018 quatro6+1 vendedhenbsp;makina sapo arrdhur nga usa dhe sapo esht targuardhenbsp;full optiondhenbsp;...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Hyundai ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilomentra

12.06.2024 (21:58):📞📞 :dhenbsp;0672066121hyundai santa fedhenbsp;modeli limiteddhenbsp;viti 2014dhenbsp;2.0 benzine behet 100% gaztavan xhami panoramakamera parkimi + sensorsedile ne ngrohjedrita xeno bi xenongjyr...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilomentra

12.06.2024 (21:26):💵cmimi 14500 euro i diskutueshem📌audi modeli a8 lungo-motorr 4.2 benzine-kamio automat-viti 2012-sedilje me memory elektrik-sedilje me ngrohje dhe ftohje para dhe mbrapa-distronic+radar-goma te ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mitsubishi ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2024 Viti
10,000 Kilomentra

12.06.2024 (21:23):Shitet mitsubishi benzin dhenbsp;behet edhe me gaz 100% kamio automat kamer parkimi klima navigator sistem vetefrenimi ne raste rreziku me dogane te paguar...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Toyota ❱ Kambio: Automatik

Elektrike Karburanti
2021 Viti
130,000 Kilomentra

12.06.2024 (21:14):Shitet toyota corola hybrit bateri dhenbsp;+. motor benzin 1.8 l dhe behet edhe me gaz100% dhenbsp;kamio automat full opsion me dogane te paguar....Lexo detajet

24,000 Euro - Tirane - Range Rover

❱ Makina ne shitje ❱ Land Rover ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
150,000 Kilomentra

12.06.2024 (20:41):Range rover evoque 2016 2.0 hse td4 diezel full optionmakina sapo ka ardhur nga zvicra ka pasur 1 pronar168000 kilometra origjinal sherbimet e bera ne zvicerkit zinxhir motori sapo nderruar gomat e re...Lexo detajet

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim