veshje timoni me qepje materjal i holl nuk e trrash timonin dhe nuk mban arom Tirane

Pjese kembimi 19/09/2022 22:16 Post ID: 83107


Pagesa 1,500 Leke
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Tjeter
Kambio
Viti 2003
Kilometra 3
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa kerko ne google maps auto aksesor nardi - Harta
Lexime 228

veshje timoni me qepje 1500 lek
15milek te vjetra bashk me qepjen dhe vonon 30min qe ta qepim
dyqani ndodhet rruges paskuqanit 100 metra nga ura insitutit