🏡 offer professional courses

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ofrojme kurse profesionale ne gjuhen frenge dhe italiane. ...
23/11/2023 15:02

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofrojme kurse te gjuhes angleze. kurse a1-c1 per femije , adoleshente , te rritur na kontaktoni ne numrin 0686709107. ju mirepresim! ...
17/11/2023 23:19

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Ketri web ofron kurs profesional per hyrje ne back-end development me php dhe mysql, me mundesi internshipi per te gjithe kursantet dhe punesim per ata me te miret. gjate trajnimit do te njiheni me te...
10/11/2023 17:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroj kurse fizike, individuale dhe ne grup. per klasat 10-12 , kryesisht maturante we zgjedhin fiziken apo mjekesine. vite pune me maturante....
07/11/2023 09:11

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Qendra e kurseve online elearning, njofton se janë hapur aplikimet për gjuhët anglisht, italisht, gjermanisht, frengjisht, spanjisht •kurs individual/ne grupe •per cdo nivel dhe moshe •...
06/11/2023 17:56

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroj kurse per fizike gjimnaz, maturante qe zgjedhin fiziken dhe mjekesine. vite pune eksperience ne gjimnaz. komunikimi whatsapp . ...
03/11/2023 23:28

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Klinika fizioterapi e licencuar ofron kurse per formim profesional si me poshte: · kurs per teknikat baze te masazhit: baza teorike dhe teknikat baze te aplikimeve te masazhit · kurs per terapi...
29/10/2023 21:46

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Ofrojme kurse anglisht me mesues personal per te gjitha grupmoshat me çmime ekonomike. permiresoni anglishten tuaj ne te gjitha drejtimet: te folur, te shkruar, te degjuar dhe ne te lexuar.
kursi ...
28/10/2023 18:45

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Fillojme kurset ne matematike nga klasa v-ix.kurse individuale dhe ne grup max 3 persona. eksperience 20 vjecare. cmime konkuruese orare te pershtatshme tel pas ores 14 dhe sms ne cdo kohe....
22/10/2023 16:41

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Grupet e para po krijohen, eja dhe ti ze vendin tend. grupet jane nga klasat e v - xii kurset zhvillohen ne qender dhe online. pedonale astir online eja dhe perfitoni nga cmim...
22/10/2023 13:26

Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Ofroj kurse individuale dhe ne grup, per nxenesit e klases viii- ix, dhe klases x-xii. numer kontakti: 0692617593. ...
03/10/2023 21:11

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Ofroj kurse anglisht a1- b2 online me platformen zoom. metoda te gjitha te oxford dhe cambridge. ora prove falas . niveli permban 33 seanca . ...
21/09/2023 11:05

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Ofroj kurse te gjuhes se huaj frengjisht. kursi zhvillohet online dhe eshte individual. mesimi zhvillohet qe nga bazat e frengjishtes per fillestare deri ne nivelet me te larta per perfeksionimin e ...
20/09/2023 18:25

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Ofrojme kurse anglishte per çdo moshe dhe nivel, online dhe onsite. kurse pergatitore per ielts, toefl; cae;cpe Çmime konkurruese! per çdo pyetje kontaktoni ne nr e meposhtem te telefonit! ju...
07/09/2023 23:00

Zona: Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Kursi profesional 3-mujor "menaxhim biznesi" eshte i shtrire ne 70 seanca dhe ne perfundim te certifikon si menaxher biznesi. certifikata njihet brenda dhe jashte vendit! ne perfundim, akademia leader...
04/09/2023 13:39

Zona: Laprake
Qendra e gjuheve te huaja lingua world ofron kurse te gjuhes gjermane ne grup ose individual nga nje staf mjaft te pergatitur. punohet dhe avancohen njohurite me schreiben , lesen , hören, sprechen...
02/09/2023 17:13

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Kurse dhe trajnime 3 mujore perfitimet ne perfundim te specializimit: • punesim i garantuar • paga te kenaqeshme...
25/08/2023 13:39

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofroj kurse te gjuhes angleze /detyra shtepie kryesisht nxenes shkollash ( klasa i-xii) vetem gjate fundjavave . e gatshme per te ardhur ne cdo ambjent /zone qe banoni . ...
24/08/2023 22:10

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
...
22/07/2023 19:16

Tirana - Ofroj Kurse

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ofroj kurse profesionale ne gjuhen italiane...
17/07/2023 13:39

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New