Publikimet automatike per sektorin imobiliar shtepi banimi

Tashme ju mund te publikoni automatikisht njoftimet tuaja nga faqa juaj web direkt ne faqen tone. Kjo menyre ju jep mundesine te thjeshtoni proceduart e punes tuaj te perditshme.

Hapi i pare - Krijoni nje llogari ne faqen tone. Pasi te hapni llogarine, shkoni tek modifiko profilin ku do te merrni id e llogarise i cili vendoset ne "nameid":2,
Hapi i dyte - Krijoni nje api ne json si kjo https://www.njoftime.al/api/[email protected]
Hapi i trete - Kontakto stafin per aktivizimin e sherbimit
Shiko Kategorite sipas id
Kategorite
Attivita Commerciale in Affitto "category":1,
Attivita Commerciale in Vendita "category":2,
Terreno in vendita "category":3,
Casa in affitto "category":4,
Casa in vendita "category":5,
Richiesta Case "category":9,
Shiko Qytetet dhe zonat sipas id
Qytetet dhe zona
Tirana "city":1,
Durazzo "city":2,
Valona "city":3,
Scutari "city":4,
Koriza "city":5,
Elbasan "city":6,
Lushnja "city":7,
Santa Quaranta "city":8,
Argirocastro "city":9,
Fier "city":10,
Berat "city":11,
Alessio "city":12,
Kavaja "city":13,
Pogradec "city":14,
Puka "city":15,
Peshkopi "city":16,
Skrapar "city":17,
Tropoja "city":18,
Kruja "city":19,
Kukes "city":20,
Permet "city":21,
Tepelena "city":22,
Himara "city":23,
Tirana - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane "zona":26,
Tirana - Blloku/Liqeni Artificial "zona":27,
Tirana - Brryli "zona":28,
Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes "zona":29,
Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik "zona":30,
Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko "zona":31,
Tirana - Don Bosko "zona":32,
Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi "zona":33,
Tirana - Fresku/Linze "zona":34,
Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres "zona":35,
Tirana - Laprake "zona":36,
Tirana - Kodra e Diellit "zona":37,
Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo "zona":38,
Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri "zona":39,
Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio "zona":40,
Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa "zona":41,
Tirana - Sauk "zona":42,
Tirana - Vasil Shanto "zona":43,
Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite "zona":44,
Tirana - Zone Periferike "zona":45,
Tirana - Kamez/Paskuqan "zona":46,
Tirana - Tjeter zone "zona":47,
Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik "zona":48,
Tirana - Lumi Lana/ Bulevard "zona":49,
Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe "zona":50,
Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja "zona":51,
Tirana - Vore "zona":99,
Tirana - Rinas/Tirana Airport "zona":128,
Durazzo - Qender "zona":56,
Durazzo - Zone Periferike "zona":57,
Durazzo - Plepa "zona":96,
Durazzo - Gjiri i Lalzit "zona":97,
Durazzo - Shkembi Kavajes "zona":101,
Durazzo - Currilat "zona":102,
Durazzo - Golem "zona":127,
Valona - Qender "zona":52,
Valona - Zone Periferike "zona":53,
Valona - Orikum "zona":82,
Valona - Radhime "zona":95,
Valona - Uji i ftohte "zona":103,
Valona - Narte "zona":104,
Valona - Lungomare "zona":114,
Valona - Plazhi i vjeter "zona":115,
Valona - Zvernec "zona":116,
Valona - Llogara "zona":123,
Scutari - Qender "zona":78,
Scutari - Zone Periferike "zona":79,
Scutari - Velipoje "zona":111,
Scutari - Shiroke "zona":126,
Koriza - Qender "zona":66,
Koriza - Zone Periferike "zona":67,
Elbasan - Qender "zona":54,
Elbasan - Zone Periferike "zona":55,
Lushnja - Qender "zona":72,
Lushnja - Zone Periferike "zona":73,
Lushnja - Divjake "zona":113,
Santa Quaranta - Qender "zona":80,
Santa Quaranta - Ksamil "zona":81,
Santa Quaranta - Lukove "zona":119,
Santa Quaranta - Kodra "zona":120,
Santa Quaranta - Qafa e Gjashtes "zona":121,
Santa Quaranta - Via Butrinti "zona":122,
Argirocastro - Qender "zona":60,
Argirocastro - Zone Periferike "zona":61,
Fier - Qender "zona":58,
Fier - Zone Periferike "zona":59,
Fier - Patos "zona":98,
Berat - Qendra "zona":24,
Berat - Zone Periferike "zona":25,
Berat - Kucove "zona":100,
Alessio - Qender "zona":74,
Alessio - Zone Periferike "zona":75,
Alessio - Shengjin "zona":110,
Kavaja - Qender "zona":64,
Kavaja - Zone Periferike "zona":65,
Kavaja - Spille "zona":105,
Kavaja - Qerret "zona":118,
Pogradec - Qender "zona":89,
Pogradec - Zone Periferike "zona":90,
Puka - Qender "zona":85,
Puka - Zone Periferike "zona":86,
Peshkopi - Qender "zona":93,
Peshkopi - Zone Periferike "zona":94,
Skrapar - Qender "zona":91,
Skrapar - Zone Periferike "zona":92,
Tropoja - Qender "zona":87,
Tropoja - Zone Periferike "zona":88,
Kruja - Qender "zona":68,
Kruja - Zone Periferike "zona":69,
Kukes - Qender "zona":70,
Kukes - Zone Periferike "zona":71,
Permet - Qender "zona":76,
Permet - Zone Periferike "zona":77,
Tepelena - Qender "zona":83,
Tepelena - Zone Periferike "zona":84,
Himara - Qender "zona":62,
Himara - Livadh "zona":63,
Himara - Potam "zona":106,
Himara - Dhermi "zona":107,
Himara - Jale "zona":108,
Himara - Zone Periferike "zona":109,
Himara - Borsh "zona":112,
Himara - Qeparo "zona":117,
Himara - Palasa "zona":124,
Himara - Vuno "zona":125,

Leximi duhet te shfaqet si me poshte

"idpost":12768, "urlphoto":"/upload/member/2/12768-20180612_medium_1.0.jpg"
"idpost":12768, "urlphoto":"/upload/member/2/12768-20180612_medium_1.1.jpg"
"idpost":12768, "urlphoto":"/upload/member/2/12768-20180612_medium_1.2.jpg"

"postid":12768,
"nameid":2, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":28, "adresa":"Rruga Sitki Cico - Brryli - Materniteti i Ri, Shqipëri", "mapslat":41.3331316, "mapslon":19.8392298, "ambjenti":"2", "kati":8, "siperfaqa":108, "ashensor":0, "tualete":, "telefon":355696134787, "cmimi":96000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"E mobiluar",
"title":"SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE MATERNITETI I RI,BRRYLI",
"description":"🏡Apartamenti me siperfaqe totale 📐108 m 2 ndodhet ne katin e 8-te nje 🏢pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me 2 ashensore.👉Eshte i organizuar ne ✅1 ambient ndenje bashke me ambientin e gatimit, ✅2 dhoma gjumi, ✅2 ballkone, ✅2 tualete njeri i pajisur me dritare.👉Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.📌Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone ne zhvillim dhe ofron te gjitha kushtet e pershtashme per banim, akses me 🚌transportin publik, larmi sherbimesh 🏨kopshe, 🏨shkolla, 🏥spitale, 🏪farmaci, restorante, bar, kafe etj",


"idpost":12131, "urlphoto":"/upload/member/2/12131-44010613_medium_D8A9B543-6C2F-4AD1-9DE2-D91E0368DE5D.jpeg"
"idpost":12131, "urlphoto":"/upload/member/2/12131-44010613_medium_4503C419-EE03-4A09-8B92-001F775A294B.jpeg"
"idpost":12131, "urlphoto":"/upload/member/2/12131-44010613_medium_573339E4-1739-4B74-93E1-FF018B7469F1.jpeg"

"postid":12131,
"nameid":2, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":30, "adresa":"Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania", "mapslat":, "mapslon":, "ambjenti":"2", "kati":7, "siperfaqa":102, "ashensor":0, "tualete":, "telefon":694642316, "cmimi":102000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"E mobiluar",
"title":"Shitet Ap 2+1ngjitur me Kopshtin Botanik",
"description":"Ap 2+1 me super cmim ngjitur me kopshrin botanik, Rruga Shkelqim Fusha me ballkon te madh me hipoteke ,ndricim natyral 102 m2,kati shtate 102000€.Nr tel 0694642316",


"idpost":10245, "urlphoto":"/upload/member/2/10245-54210514_medium_0E7F9EBF-8DE9-499A-B252-8EB76D9B77DA.jpeg"
"idpost":10245, "urlphoto":"/upload/member/2/10245-54210514_medium_B05ECA5C-19C0-4CE3-935A-069F3D53BAC0.jpeg"
"idpost":10245, "urlphoto":"/upload/member/2/10245-54210514_medium_FEBE2C44-4767-47AB-8E06-36337227E40F.jpeg"

"postid":10245,
"nameid":2, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":43, "adresa":"Rruga Viktor Eftimiu, Tirana, Albania", "mapslat":41.3410497, "mapslon":19.8102526, "ambjenti":"2", "kati":3, "siperfaqa":94, "ashensor":0, "tualete":, "telefon":355697005772, "cmimi":350, "valuta":"Euro", "mobilimi":"E mobiluar",
"title":" Apartament 2+1 me qira ne Vasil Shanto.",
"description":"📣Jepet me qira apartament 2+1 ne Vasil Shanto tek rruga Viktor Eftimiu.📣🏡Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues.👉Ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte i organizuar me ✅korridor, ✅ambient ndenje + ✅gatimi, ✅2 dhoma gjumi,✅1 tualete me dritare dhe ✅1 ballkone. 🏡Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.👉Per me shume informacion na kontaktoni. ",


"idpost":10237, "urlphoto":"/upload/member/2/10237-56190513_medium_84F2D11E-6FCD-4F53-BA48-B2B5692313D8.jpeg"
"idpost":10237, "urlphoto":"/upload/member/2/10237-56190513_medium_CBC86B34-6F19-448A-ABAA-221D7F5AA44B.jpeg"
"idpost":10237, "urlphoto":"/upload/member/2/10237-56190513_medium_9D96CA0E-CE05-4AC6-98F0-DB6140FC22A3.jpeg"

"postid":10237,
"nameid":2, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":44, "adresa":"Yzberisht, Shqipëri", "mapslat":41.3282779, "mapslon":19.7740496, "ambjenti":"2", "kati":8, "siperfaqa":96, "ashensor":0, "tualete":, "telefon":355696605305, "cmimi":65000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"E mobiluar",
"title":" APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE YZBERISHT!",
"description":" 📣Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht,📣 ne nje zone te qete te Tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet ne jeten e perditshme.👉Ka akses me sherbimet dhe infrastrukturen totalisht te rinovuar te zones.🏡Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe me ashensor.🏡Apartamenti organizohet nga✅nje sallon ndenje, ✅2 dhoma gjumi, ✅1 tualete dhe ✅nje ballkon.👉Shitet I mobiluar, disponon certificate pronesie . 👉Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni.+355 69 660 5305 ",


"idpost":8328, "urlphoto":"/upload/member/2/8328-39360514_medium_1.0.jpg"
"idpost":8328, "urlphoto":"/upload/member/2/8328-39360514_medium_1.1.jpg"
"idpost":8328, "urlphoto":"/upload/member/2/8328-39360514_medium_1.2.jpg"

"postid":8328,
"nameid":2, "category":5, "aktive":1, "city":2, "zona":56, "adresa":"Rruga Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania", "mapslat":41.3345247, "mapslon":19.4829869, "ambjenti":"2", "kati":1, "siperfaqa":300, "ashensor":0, "tualete":, "telefon":355686511111, "cmimi":330000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"bosh, Pa mobiluar",
"title":"🔴 SUPER OKAZION!! Shitet Vile individuale San Pietro Resort me super cmim okazion!! ",
"description":"🔴 SUPER OKAZION!! Shitet Vile individuale San Pietro Resort me super cmim okazion 200.000 euro me lire se cmimi i firmes !! Shitet Vile individuale ne rrjeshtin e 2 mbrapa vilave elitare tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro.Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe ndertimi 204 m2 dhe siperfaqe parcele 500-800m² .Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:☎ +355 4 222 6005📞 +355686511111📧 [email protected]📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019 ",


"idpost":585, "urlphoto":"/upload/member/2/585-14391212_medium_5.3.jpg"

"postid":585,
"nameid":2, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":29, "adresa":"Rruga Fusha e Aviacionit, Albania", "mapslat":42.1216346, "mapslon":19.5398342, "ambjenti":"2", "kati":6, "siperfaqa":109, "ashensor":0, "tualete":, "telefon":677173618, "cmimi":91000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"E mobiluar",
"title":"Apartament ne shitje 2+1 te Fusha e Aviacionit.",
"description":"Organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare,nje koridor qe ben shperndarjen neper dhoma dhe nje ballkon. Apartaminti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Disponon certifikate pronesie ",


"idpost":206, "urlphoto":"/upload/member/2/206-43321211_medium_1.38.jpg"
"idpost":206, "urlphoto":"/upload/member/2/206-43321211_medium_1.39.jpg"
"idpost":206, "urlphoto":"/upload/member/2/206-43321211_medium_1.40.jpg"

"postid":206,
"nameid":2, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":37, "adresa":"Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania", "mapslat":41.3106627, "mapslon":19.803865, "ambjenti":"1", "kati":2, "siperfaqa":58, "ashensor":0, "tualete":, "telefon":693426419, "cmimi":55000, "valuta":"Euro", "mobilimi":"E mobiluar",
"title":"Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tirane PRI13587",
"description":"apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit .Informacion mbi apartamentin: •Ndertim i Ri • Kati 2 i nje pallati 5 kateshe • Siperfaqja e apartamentit : 58 m2 bruto. • Orientim: Peremdim • Dokumentacioni: Me certifikate Pronesie • Organizimi : • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Dhome gjumi • 1Tualet. Cilesime te tjera: I investuar, totalisht i mobiluar.",


{footerextra}