Publikimet automatike per sektorin imobiliar shtepi banimi

Tashme ju mund te publikoni automatikisht njoftimet tuaja nga faqa juaj web direkt ne faqen tone. Kjo menyre ju jep mundesine te thjeshtoni proceduart e punes tuaj te perditshme.

Hapi i pare - Krijoni nje llogari ne faqen tone. Pasi te hapni llogarine, shkoni tek modifiko profilin ku do te merrni id e llogarise i cili vendoset ne "nameid":2,
Hapi i dyte - Krijoni nje api ne json si kjo https://www.njoftime.al/api/[email protected]
Hapi i trete - Kontakto stafin per aktivizimin e sherbimit
Shiko Kategorite sipas id
Kategorite
Business Property for Rent "category":1,
Business Property in Sale "category":2,
Land for Sale "category":3,
Home for Rent "category":4,
Home for Sale "category":5,
Shiko Qytetet dhe zonat sipas id
Qytetet dhe zona
Tirana "city":1,
Durres "city":2,
Vlore "city":3,
Shkoder "city":4,
Korce "city":5,
Elbasan "city":6,
Lushnje "city":7,
Sarande "city":8,
Gjirokaster "city":9,
Fier "city":10,
Berati "city":11,
Lezhe "city":12,
Kavaje "city":13,
Pogradec "city":14,
Puke "city":15,
Peshkopi "city":16,
Skrapar "city":17,
Tropoje "city":18,
Kruje "city":19,
Kukes "city":20,
Permet "city":21,
Tepelene "city":22,
Himare "city":23,
Tirana - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane "zona":26,
Tirana - Blloku/Liqeni Artificial "zona":27,
Tirana - Brryli "zona":28,
Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes "zona":29,
Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik "zona":30,
Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko "zona":31,
Tirana - Don Bosko "zona":32,
Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi "zona":33,
Tirana - Fresku/Linze "zona":34,
Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres "zona":35,
Tirana - Laprake "zona":36,
Tirana - Kodra e Diellit "zona":37,
Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo "zona":38,
Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri "zona":39,
Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio "zona":40,
Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa "zona":41,
Tirana - Sauk "zona":42,
Tirana - Vasil Shanto "zona":43,
Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite "zona":44,
Tirana - Zone Periferike "zona":45,
Tirana - Kamez/Paskuqan "zona":46,
Tirana - Tjeter zone "zona":47,
Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik "zona":48,
Tirana - Lumi Lana/ Bulevard "zona":49,
Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe "zona":50,
Tirana - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja "zona":51,
Tirana - Vore "zona":99,
Durres - Qender "zona":56,
Durres - Zone Periferike "zona":57,
Durres - Plepa "zona":96,
Durres - Gjiri i Lalzit "zona":97,
Durres - Shkembi Kavajes "zona":101,
Durres - Currilat "zona":102,
Vlore - Qender "zona":52,
Vlore - Zone Periferike "zona":53,
Vlore - Orikum "zona":82,
Vlore - Radhime "zona":95,
Vlore - Uji i ftojte "zona":103,
Vlore - Narte "zona":104,
Vlore - Lungomare "zona":114,
Vlore - Plazhi i vjeter "zona":115,
Vlore - Zvernec "zona":116,
Shkoder - Qender "zona":78,
Shkoder - Zone Periferike "zona":79,
Shkoder - Velipoje "zona":111,
Korce - Qender "zona":66,
Korce - Zone Periferike "zona":67,
Elbasan - Qender "zona":54,
Elbasan - Zone Periferike "zona":55,
Lushnje - Qender "zona":72,
Lushnje - Zone Periferike "zona":73,
Lushnje - Divjake "zona":113,
Sarande - Qender "zona":80,
Sarande - Ksamil "zona":81,
Sarande - Lukove "zona":119,
Gjirokaster - Qender "zona":60,
Gjirokaster - Zone Periferike "zona":61,
Fier - Qender "zona":58,
Fier - Zone Periferike "zona":59,
Fier - Patos "zona":98,
Berati - Qendra "zona":24,
Berati - Zone Periferike "zona":25,
Berati - Kucove "zona":100,
Lezhe - Qender "zona":74,
Lezhe - Zone Periferike "zona":75,
Lezhe - Shengjin "zona":110,
Kavaje - Qender "zona":64,
Kavaje - Zone Periferike "zona":65,
Kavaje - Spille "zona":105,
Kavaje - Qerret "zona":118,
Pogradec - Qender "zona":89,
Pogradec - Zone Periferike "zona":90,
Puke - Qender "zona":85,
Puke - Zone Periferike "zona":86,
Peshkopi - Qender "zona":93,
Peshkopi - Zone Periferike "zona":94,
Skrapar - Qender "zona":91,
Skrapar - Zone Periferike "zona":92,
Tropoje - Qender "zona":87,
Tropoje - Zone Periferike "zona":88,
Kruje - Qender "zona":68,
Kruje - Zone Periferike "zona":69,
Kukes - Qender "zona":70,
Kukes - Zone Periferike "zona":71,
Permet - Qender "zona":76,
Permet - Zone Periferike "zona":77,
Tepelene - Qender "zona":83,
Tepelene - Zone Periferike "zona":84,
Himare - Qender "zona":62,
Himare - Livadh "zona":63,
Himare - Potam "zona":106,
Himare - Dhermi "zona":107,
Himare - Jale "zona":108,
Himare - Zone Periferike "zona":109,
Himare - Borsh "zona":112,
Himare - Qeparo "zona":117,

Leximi duhet te shfaqet si me poshte

"idpost":13866, "urlphoto":"https://www.njoftime.al/upload/member/2/13866-06140712_medium_16500718_medium_1.jpg"
"idpost":13866, "urlphoto":"https://www.njoftime.al/upload/member/2/13866-06140712_medium_16500718_medium_2.jpg"
"idpost":13866, "urlphoto":"https://www.njoftime.al/upload/member/2/13866-06140712_medium_16500718_medium_3.jpg"

"postid":13866,
"nameid":2, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":39, "adresa":"Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania", "mapslat":41.3243749, "mapslon":19.8092738, "ambjenti":"1+1", "kati":4, "siperfaqa":70, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":355692261892, "cmimi":400, "valuta":"Euro", "lexime":45, "telefonata":1, "mobilimi":"E Mobiluar",
"title":"Jepet me qera 1+1 myslym shyri",
"description":"Apartament 1+1 i mobiluar modern me te gjitha kushtet, orientim jug-lindje, 70 m2, kat4, ka ashensor. Cmim i negociueshem pas nje takimi paraprak",


"idpost":13864, "urlphoto":"https://www.njoftime.al/upload/member/2/13864-03100712_medium_22110721_medium_20200706_204716.jpg"
"idpost":13864, "urlphoto":"https://www.njoftime.al/upload/member/2/13864-03100712_medium_22110721_medium_1594061292551_adobe.jpg"

"postid":13864,
"nameid":2, "category":5, "aktive":1, "city":1, "zona":45, "adresa":"Autostrada durres tirane", "mapslat":41.321246, "mapslon":19.470567, "ambjenti":"3+1", "kati":2, "siperfaqa":103, "ashensor":0, "tualete":2, "telefon":694115063, "cmimi":70000, "valuta":"Euro", "lexime":276, "telefonata":4, "mobilimi":"Bosh",
"title":"Shtepi private",
"description":"Shitet shtëpi private 103m2 ndertim dhe 494 m2 truall bashke me ndertesen. Mbrapa kolegjit Torgut Ozat, autostradë Dr-Tr.",


"idpost":13860, "urlphoto":"https://www.njoftime.al/upload/member/2/13860-26550711_medium_1.jpeg"
"idpost":13860, "urlphoto":"https://www.njoftime.al/upload/member/2/13860-26550711_medium_53120708_medium_2DEE1799-475C-435B-87F9-481836C2B319.jpeg"
"idpost":13860, "urlphoto":"https://www.njoftime.al/upload/member/2/13860-26550711_medium_53120708_medium_55173292-E5D3-4655-AA29-43C2ACC4F003.jpeg"

"postid":13860,
"nameid":2, "category":4, "aktive":1, "city":1, "zona":33, "adresa":"Zogu i Zi ", "mapslat":41.3330556, "mapslon":19.8044444, "ambjenti":"1+1", "kati":4, "siperfaqa":67, "ashensor":1, "tualete":1, "telefon":698838662, "cmimi":30000, "valuta":"Leke", "lexime":79, "telefonata":1, "mobilimi":"E Mobiluar",
"title":"Jepet me qira 1+1 Kati 4 Çmimi:30,000 leke Zogu Zi",
"description":"Jepet me qira 1+1 Kati 4 pallat i ri ashensor Çmimi: 30,000 Lekë Adresa: Zogu I Zi I mobiluar totalisht Sallon+ kuzhine, dhome gjumi , tualet dhe ballkon ",