Shes Citroen C4 Panoramik Tirane

Makina ne shitje 15/01/2023 18:01 Post ID: 97581


Pagesa 6,700 Euro
Marka | Karburanti Citroen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 180

Publikuar: Jan 15 2023 05:12 Tani jeni duke parë: 3
Shes-Citroen-C4-Panoramik
Shes Citroen C4 Panoramik
1EUR
Gjendje: I përdorur - Si i ri Viti: 2012 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 150 000 - 159 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Njoftim nga: Person fizik Komuna:Tiranë Ngjyra:E Bardhë Prodhuesi:Citroën Modeli:C4 Dërgesat e MerrJep
Shitet Citroen C4 1.6 eHDI.
-Viti i prodhimit 2012
-TAVAN XHAMI FULL PANORAME
-Kambio automatike
-152.952 km
-Bluetooth, USB, AUX
-Komanda ne timon
-Limitator shpejtesie
-Marsha ne timon F1
-Start Stop (Fiket dhe ndizet ne semafor)
-Fshirse xhami automatike me sensor
-Drita automatike
-ESP
-Mbyllje qendrore
-Klima me 2 zona
-Konsumi ne linje 3.8l/100 km (Shume ekonomike)
-Goma te reja 90%
-Jane kryer te gjitha sherbimet ne kohe, me liber sherbimesh, eshte nderruar kiti i fazes para 14.000 km
Kur ta shikoni nga afer do ta kuptoni ne cfare gjendje perfekte eshte.
Cmimi i diskutushem
Cel: