Okazion: Shitet Mercedes Benz C63 - Full Options Tirane

Makina ne shitje 04/02/2023 17:02 Post ID: 96447


Pagesa 21,000 Euro
Marka Fuoristrade Mercedes-Benz, Viti 2010 , Karburanti benzine
Kambio Automatik
Kilomentra 180,000 Km
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania - Harta
Lexime 210

📢 Shitet Mercedes Benz C63 me te gjitha sherbimet e bera

🚓 Mercedes Benz C63, 510 HP

✨ FULL OPTIONS 🥇

🎡 Kambio Automatike,  187 000 km

🔓 Viti prodhimit 2010

✅ Me te gjitha sherbimet e bera, letrat dhe Goma

◼Ngjyre e Bardhe, Brenda lekure

💰 Cmimi 21 000 €uro

📞📲 Per me teper informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !