Jepet me qera Mercedes Benz GLE duke filluar nga 270 euro dita Tirane

Makina me qera 25/01/2023 15:58 Post ID: 98967


Pagesa 270 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2021
Kilometra 50,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Harta
Lexime 44

πŸ“’ Jepet me qera Makina Mercedes Benz GLE duke filluar nga 270 euro dita

πŸš— Mercedes Benz GLE, 3.5 Diessel

πŸ”“ Viti prodhimit 2021, FULL OPTION

🎑 Kambio Automatike

πŸ’° Cmimi duke filluar nga 270 euro dita

πŸ“Œ Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

πŸ“ Makinen mund ta merrni Ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezervimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

πŸ“ž Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !