Jepet Me Qera Mercedes Benz S Class 2011 Duke Filluar Nga 130 Euro Tirane

Makina me qera 25/01/2023 15:48 Post ID: 98962


Pagesa 130 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2011
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Harta
Lexime 21

Jepet me qera Mercedes Benz S Class

◼Viti 2011 motorr 3.5 nafte , automatike 

◼Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjtes se qerase ditore

📳📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.